وضعیت فعلی
ثبت نام نشده
قیمت
195 هزار تومان
شروع کنید

در دنیای مدرن امروزی یکی از مشاغلی که به شدت مورد نیاز است و درآمد بالایی هم دارد برنامه نویسی است. این ویژگی ها باعث شده است تا برنامه نویسی به یکی از شغل های پرطرفدار تبدیل شود و تعداد بسیار زیادی متقاضی ورود به این شغل باشند. اما نکته ای که در این جا حتما باید به آن توجه کرد این است که برای ورود به این حوزه حتما نیاز به آموزش وجود دارد. این فرآیند آموزشی فارغ از نوع آموزش و روش کسب دانش و مهارتی که انتخاب شود فرآیندی زمان بر و پر هزینه است و اگر با چشم باز و دانش و آگاهی وارد این مسیر نشده باشید خیلی زود دلزده خواهید شد و از ادامه مسیر انصراف خواهید داد. بنابراین بهترین و معقولترین راه این است که قبل از پا گذاشتن در مسیر فراگیری برنامه نویسی و انتخاب شغل برنامه نویسی ابتدا ببینیم که این شغل چه ویژگی هایی دارد و برای موفق شدن در آن باید چه استعدادهایی داشت تا با کمترین زمان و هزینه در آن به موفقیت و کسب درآمد بالا رسید.

برنامه نویسی یکی از مشاغل وسوسه انگیز دنیای مدرن است.

هر شغل مجموعه ای از فعالیت‌ها است. مثلا دو مورد از فعالیت‌های شغل مشاور خانواده ۱. برقراری رابطه خوب با مراجعین  و ۲. حل مشکلات  آنان  است.

او برای انجام هر فعالیت به مهارت یا مهارت‌هایی نیاز داریم مثلا :

برای برقراری رابطه عمیق نیاز به مهارت ارتباط بین فردی دارد.

برای حل مشکلات مراجعین نیاز به مهارت حل مسئله دارد.

کسی که به برقراری رابطه عمیق با دیگران علاقه دارد و در انجام آن استعداد دارد راحت‌تر می‌تواند این مهارت را کسب کند.

همینطور کسب مهارت حل مسئله برای کسی که این استعداد را ندارد بسیار زمان بر و دشوار خواهد بود.

در این دوره قصد داریم ببینیم برای تبدیل شدن به یک برنامه نویس خوب لازم است چه استعدادهایی را داشته باشیم. در ادامه این استعدادها را نام برده ایم با کلیک روی آنها میتوانید به محتوای آن دسترسی داشته باشید استعدادها بسیار ساده و با داستان و مثال فراوان نوشته شده اند. همچنین در انتهای درس مربوط به هر استعداد مثالی از فعالیتهای شغل برنامه نویسی قرار گرفته است.