فایل آموزشی ویژگیهای کارآفرینان

نوع فایل: متنی

قیمت : هفتاد و پنج هزار تومان

برخی از ما کشش درونی شدیدی داریم که کسب و کاری برای خودمان راه بیندازیم. اما از آن طرف هم نمی دانیم واقعا از پس این کار بر خواهیم آمد یا نه و آیا به اصطلاح اصلا آدم این کار هستیم.

انجام یک سری کارها از جمله تلاش برای شناخت بیشتر خودمان می تواند شک و دو دلی ما را از بین ببرد. وقتی خودمان را بشناسیم می توانیم تشخیص دهیم کدام یک از دو مورد کارمندی یا کارآفرینی رضایت و موفقیت بیشتری برای ما به ارمغان خواهد آورد.

برای شناخت خودمان می‌توانیم ویژگی های کارآفرینان را بشناسیم و بررسی کنیم که آیا خودمان این خصوصیات را داریم یا نه.

در این فایل ۳ ویژگی مشترک کارآفرینان به طور کامل بیان شده است تا بتوانیم ببینیم آیا خودمان آن ویژگیها را داریم یا نداریم.

ویژگی اول: حل مسئله

 یک کارآفرین هر روز با  مشکلات و مسائل جدید و متفاوتی مواجه میشود و باید دائم مسئله های متفاوت را حل کند او باید در این کار مستعد باشد و به این مهارت علاقه نیز داشته باشد تا بتواند مشکلات را حل کند .

ویژگی دوم:آغازگری

هنگامی که صبح کارآفرین سرکار می آید هیچ کس به او نمی گوید چه کارهایی را انجام دهد و شرح وظایفش چیست کارآفرین خودش باید برای کسب و کارش هدف مشخص کند و پروژه ها و عملیات هایی برای رسیدن به این اهداف تعریف و شروع به انجام دادنشان کند بنابراین او باید استعداد آغاز گری را داشته باشد

ویژگی سوم: هدایت تیم

در یک کسب و کار کارهای زیادی باید انجام شود و یک نفر به تنهایی نمی تواند همه این کارها را انجام دهد و برای انجامشان به یک تیم نیاز است. یک کارآفرین باید عاشق کار تیمی و کار کردن با دیگران باشد تا بتواند افرادی را دور خودش جمع کند و یک کسب و کار راه اندازی کند.

این ۳ استعداد را به طور کامل و با کمک داستان و مثال های متعدد در این فایل شرح داده ایم .

محتوای این فایل به درد کسانی میخورد که میخواهند ببینند استعداد های ضروری برای کارآفرین شدن را دارند یا خیر.

بعد از پرداخت، محتوای مورد نظر در اختیار شما قرار خواهد گرفت. اگر قبلا این دوره را خریداری کرده اید کافیست از صفحه نخست وارد سایت شوید و مجددا وارد همین صفحه شوید تا لینک ها را مشاهده کنید.
-